Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Buducnost – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 18.01.23

Buducnost – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 18.01.23

7DAYS EuroCup 11. hafta mücadelesinde Buducnost Çarşamba günü saat 20:30’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışlar.

Karadağ temsilcisi şuana kadar beklentileri karşıladı ve 10 maçtan 6 tanesini kazanarak kendisine 5. sırada yer buldu, ilk 4 yarışından sadece 1 adım gerideler. Sezonun ilk bölümün aksine özellikle hücumda verimliliklerini ve tempolarını arttırdıklarını görüyoruz. Kızıl Yıldız maçını bir kenara bırakırsak iki kulvardaki son 4 maçlarından üçünde 108, 85 ve 87 sayı göndermişlerdi rakip potalara. İki yeni transfer Green ve O’Brien’ın yanı sıra Bell-Haynes, Reynolds ve Kaba takımın diğer önemli silahları konumundalar.

Polonya ekibi ise geçen sezon olduğu gibi grubun yine en zayıf halkası. 10 maçlarından 9 tanesini kaybettiler ve tabiki puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Canlarını sıkan temel konunun ise savunma olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çok yumuşak kalıyorlar ve şuana kadar ortalama 86 sayı gördüler potalarında. Her iki kulvarda evden uzakta oynadıkları son 3 maçtan ikisinde ise potalarında 103 ve 92 sayı görmüşlerdi. 

İki takım arasında hem kadro seviye ve kalitesi hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Karada temsilcisi özellikle sahasında ateşli taraftarını da arkasına alarak tempoyu forse eden, Green ve Bell-Haynes liderliğinde rahat, kolay sayı üreten bir takım. Wroclaw’ın yumuşak savunması karşısında da üretimde sıkıntı yaşamayacaklarını, kazanarak ilk 4 yarışındaki iddialarını koruyacaklarını düşündüğüm maçta 85 baremini de geçeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.49
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …