Anasayfa / Adriyatik Lig Süper Kupa / Buducnost – Zadar İddaa Tahmini 18.09.23

Buducnost – Zadar İddaa Tahmini 18.09.23

Podgorica’da düzenlenen Adriyatik Ligi Süper Kupa çeyrek final maçında ev sahibi Buducnost Pazartesi günü saat 19:00’da Zadar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Karadağ ekibi gelecek sezon da EuroCup sahnesinde boy gösterecek ve hem orada hem de Adriyatik Ligi’nde hedefleri ilk 4 takım arasında yer almak olacak. Koç Mijovic ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda eski Beşiktaşlı Freeman, Holon’dan Marvin Jones, Studentski’den Magee, Mornar Bar’dan Mihailovic, Serie A’nın MVP’si Ross, Napoli’den JaCorey Williams, NBA patenteli McKinley Wright, tecrübeli forvet Cameron Reynolds ve tecrübeli uzun Kuridza takımın öne çıkması beklenen isimleri. 

Zadar ise geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da Adriyatik Ligi’nde kalıcı olmaya, düşme hattından uzak kalmaya çalışacak. Koç Jusup yönetiminde yeniledikleri kadrolarına baktığımızda Lovro Mazalin, Karlo Zganec, Luka Bozic ve Marko Ramljak takımın öne çıkması beklenen isimleri. Bu sezona yabancısız olarak başlamaya karar verdiler ve bu da elbette işlerini daha da fazla zorlayacaktır… 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Buducnost hem Adriyatik’de hem de EuroCup da ilk 4 hedefi olan güçlü bir takım. Hedefler doğrultusunda kurdukları kadroda Freeman, Jones, Ross, Williams, Wright gibi çok değerli isimler. Zadar gibi düşmeme hedefi olan zayıf bir rakip karşısında bu tamam mı devam mı maçında hata yapmayacaklarını, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Cedevita Olimpija – Helios Suns İddaa Tahmini 25.09.23

Kranj’da yani tarafsız sahada oynanacak Slovenya Süper Kupa final maçında Cedevita Olimpija Pazartesi günü saat …