Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bursaspor İnfo Yatırım – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 20.09.23

Bursaspor İnfo Yatırım – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 20.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Tofaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası kapsamında Bursaspor İnfo Yatırım Çarşamba günü saat 16:30’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşcak. Betroard toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bursaspor koç Zdovc’u göreve getirerek baştan aşağı bir yenilenmeye gitti, hatta artık EuroCup’da değil, BCL’de boy gösterecekler. Hazırlık döneminde üst üste iyi sonuçlar aldıklarını görmüştük ancak son maçta, Bursa derbisinde Tofaş karşısında özellikle savunmada sınıfta kaldılklarını gördük ki 92-85’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Anthony Brown 19 sayı, 9 ribaund, Michael Young 17 sayı, 4 ribaund ve Johnny Hamilton 14 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Bahçeşehir ise koç Atalay ile yola devam ederken Boutsiele ve yerli iskeleti elinde tutarken diğer yabancıları tamamen değiştirdi. P.Scrubb, Bouteille, Taylor ve Cavanaugh takımın yeni silahları konumundalar ve ortak noktaları ise yüksek tecrübe artı kalite içermeleri. Onlar da hazırlık döneminde iyi sonuçlar aldılar ve hücum odaklı, tempolu, keyifli bir basketbol sergilediler. Son olarak da Ege Cup’da Manisa’yı 85-77 ile geçerek şampiyon olmuşlardı. 

Bir tarafta BCL’de son 8 kovalayacak Bursaspor, diğer tarafta Europe Cup’da tekrar şampiyon olmak isteyen Bahçeşehir olacak. İki ekibin BSL’deki ortak hedefi ise play-off bileti kapabilmek olacak. Dolayısıyla kağıt üstünde denk kadrolar olduğunu söyleyebiliriz. İki takım da son maçlarında bizlere tempolu ve skor odaklı bir basketbol izletmişlerdi. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Scrubb, Bouteille, Taylor, diğer tarafta Brown, Michineau, Floyd varken yine tempo ve bol skor bekliyor olacağım. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (166.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Norveç Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Gimle – Froya İddaa Tahmini 25.09.23

Norveç Ligi mücadelesinde Gimle Pazartesi günü saat 20:00’da Froya ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …