Anasayfa / Büyükçekmece Basketbol / Büyükçekmece – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 11.09.21

Büyükçekmece – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 11.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Lake Cup mücadelesinde ev sahibi Büyükçekmece Cumartesi saat 15:00’da Semt77 Yalovaspor‘u konuk edecek. Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Büyükçekmece koç Çıvgın yönetiminde bütçesine ve hedeflerine göre iyi bir kadro kurdu. Crawford, White, Gerun gibi silahların onları düşme potasından uzak tutabileceğini düşünüyorum. Ancak şimdiye kadar oynadıkları 3 hazırlık maçını da kaybettiler, tabi rakiplerin bir kademe yukarıdaki takımlar olduklarını da belirtelim. Sırasıyla Telekom’a, Gaziantep’e ve Galatasaray’a kaybetmişlerdi. Bu turnuvanın ilk maçında sarı kırmızılılara 76-81 ile yenilmişlerdi. 

BSL’nin yeni takımlarından biri olan Yalovaspor ise koç Yavuz yönetiminde sınırlı bir kadroya sahip. Hedefleri düşmemek olacak ve işleri hiç de kolay olmayacak yeni sezonda. Hazırlık maçlarında ise zaman zaman rakiplerine iyi direnç göstermiş olsalar da onlar da kendilerinden bir kademe yukarıdaki takımlarla oynamış olmanın da etkisiyle dörtte 0 çekmişlerdi. Son olarak güçlü ve formda Galatasaray’a zaman zaman direnseler de 10 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Ana hedefleri ligde kalmak olan, ligin iki orta altı takımının kapışmasını izleyeceğiz. Her ne kadar Büyükçekmece evindeki bu turnuvada favori gibi görünse de Yalovaspor’un ilk kez dişine göre bir rakiple oynayacağını, daha önce Daçka gibi bir BCL takımı karşısında bile iyi direnerek son topta 2 sayı farkla yenildiklerini unutmayalım. Bu maçta da Jones, Cosey ve Williams liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de son topa kadar işin içinde kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Galatasaray NEF – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası mücadelesinde Galatasaray NEF Cumartesi saat 15:00’da Fenerbahçe …