Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Çağdaş Bodrum Spor – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 12.11.23

Çağdaş Bodrum Spor – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 12.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 7. hafta mücadelesinde Çağdaş Bodrum Spor Pazar günü saat 13:00’da Beşiktaş Emlakjet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehien 2.5 handikap belirlemişler.

Bodrum ligin yeni takımlarından birisi ve son 3 maçtan 2 galibiyet çıkararak ligde kalıcı olma konusunda ne kadar istekli olduklarını gösterdiler. Bu galibiyetler iç sahada gelmişti, önce Daçka’yı 89-73 gibi sürpriz bir skorla sonra da denk rakiplerinden Büyükçekmece’yi beklendiği gibi çekişmeli bir mücadelenin ardından uzatma sonunda 83-79 ile geçmişlerdi. 4 Kasım’daki bu son maçta Alibegovic 20 sayı, 8 ribaund, Johnson 20 sayı, 6 ribaund ve Artis 16 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

Beşiktaş cephesinde ise keyifler yerinde. Koç Alimpijevic’in öğrencileri son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve 4. galibiyetlerine ulaşarak ilk 4 yarışındaki iddialarını sürdürdüler. Son deplasman maçında ise Bodrum gibi alt sıralardan uzak kalmaya çalışan, benzer güç seviyesindeki bir rakip olan Büyükçekmece’yi tam 16 sayı farkla geçmişlerdi. Son dönemde Delgado ve Needham’ın da ritim bulmalarıyla Mitchell ile Mathews’un omuzlarındaki yük hafiflemiş oldu.

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Evet Bodrum evinde iyi ve dirençli bir basketbol oynuyor ki bu sahada Daçka’yı da farklı geçerek kolay lokma olmayacaklarını göstermişlerdi. Ancak Beşiktaş da son dönemde hem EuroCup hem de BSL’de istim üstünde olan takımlardan birisi, çok formdalar. Büyükçekmece deplasmanında olduğu gibi burada da kalite farkını sahaya yansıtacaklarını ve bir sürprize izin vermeyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Beşiktaş Emlakjet – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Çarşamba günü saat 20:00’da Joventut Badalona …