Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 13.07.21

Cangrejeros – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 13.07.21

Porto Riko Ligi mücadcelesinde Cangrejeros Salı saat 03:00’da Capitans de Arecibo ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Cangrejeros ilk maçında Bayamon’a konuk olmuş ve 77-69’luk skorla kaybetmekten kurtulamamıştı. Özellikle hücumda sınıfta kalmışlardı cidd anlamda. Halbuki ellerinde Thomas Robinson, J.J. Barea, Dante Cunnningham ve Kyle Vinales gibi önemli silahlar var. Evet Robinson 21 sayı, 16 ribaund ve Barea 15 sayı ile iyi katkı vermişlerdi ama diğer iki isim vasat performans sergileyince Sosa’dan gelen 20 sayılık x-faktör katkısı da yetersiz kaldı ve sezona mağlubiyetle başladılar. 

Arecibo ise ilk maçında Mayaguez’i konuk etmişti ve hücumda iyi işler çıkarmışlar olmalarına rağmen yüksek tempoda oynanan karşılaşmayı 81-84’lük skorla kaybederek onlar da sezona mağlubiyetle başladılar. David Huertas 23 sayı, 6 ribaund ile en etkili isim olurken, Walter Hodge sadece 12 sayı, Davon Jefferson 9 sayı, 11 ribaund ve Chinemelu Elonuı 8 sayı, 11 ribaund üreterek beklentilerin altında kalmışlardı. 

İki takımın kadrosunda da Avrupa sahnesinde hatta NBA’de kanıtlamış önemli silahlar var. Özellikle bir tarafta Barea diğer tarafta Hodge varken bu maçta düşük tempo beklemek bence pek mantıklı değil. Cangrejeros’un ilk maçın aksine Vinales ve Cunningham’ı da devreye sokarak en az 80 sayı bulacağını, Arecibo’dan yüksek tempoda 80 sayıları geçebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle bizleri bol skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (160.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – İspanya İddaa Tahmini 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde Japonya Pazartesi saat 15:00’da İspanya ile karşılaşacak. İddaa ev …