Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros de Santurce – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 30.05.24

Cangrejeros de Santurce – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 30.05.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Cangrejeros de Santurce Perşembe günü saat 03:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Cangrejeros son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak kazanma oranını yüzde 52.6 yaparak 3. sıraya yerleştiler, hedefledikleri gibi play-off ptoasındalar şuan için. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını görüyoruz. Son maçlarında Carolina’yı konuk etmişler ve 85-80 ile kazanmışlardı, o maçta De Leon 20 sayı, 5 ribaund ve Sullinger 14 sayı, 16 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Guaynabo ise kötü gidişata son haftalarda dur demiş, hatta üst üste 2 maçını kazanarak çıkışa geçmişti. 12 galibiyete ulaştılar ve kazanma oranlarını da yüzde 60 yaparak 2. sırada yer aldılar bu sayede. Ancak deplasman karnelerine bakınca son dönemde işlerin yolunda olmadığını gördük, son 3 maçtan ikisini kaybettiler evden uzakta. Paige, Hollis-Jefferson, Santiago, Boyd takımın öne çıkan silahları. 

Kağıt üstünde Guaynabo rakibinden bir adım önde görünse de son dönemde Cangrejeros’un özellikle evinde sergilediği performansın öne çıktığını düşünüyorum. Alttan gelen Manati ve Carolina’ya yakalanmamak, ilk 4 sıradaki yani play-off potasındaki yerini sağlam tutmak için evlerindeki bu maça da yüksek motivasyonla çıkacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de beklentim düşük farkla da olsa kazanmaları yönünde olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …