Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 29.08.21

Cangrejeros – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 29.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cangrejeros Pazar saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cangrejeros 15 maçtan 6 galibiyet elde edebildi ve kendisine B grubunda 4. sırada yer buldu, play-off yarışının içindeler şuan için. Ancak son maçlardaki performanslarının da pek iyi olmadığını belirtelim, son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler. Bu 2 deplasman maçında namağlup lider Bayamon’dan 25 ve son olarak da Guayama’dan tam 35 sayı fark yemişlerdi. Bu 2 mağlubiyetin arasında ise ligin en zayıf halkası Humacao’yu konuk etmişler, son topta zorla 2 sayı farkla kazanabilmişlerd. 

Quebradillas ise 16 maçtan 11 tanesini kazandı, A grubunda 2. sırada yer alıyor ve ligin kalbur üstü takımlarından biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Ayrıca son 4 deplasman maçlarından 3 tanesini de kazandılar. Son 2 maçlarını evlerinde oynayıp denk rakipleri Ponce ve Guayama karşısında zorlansalar da son nefeste kazanarak serilerini sürdürmüşler, hata yapmamamışlardı. Son maçta Holloway 31 sayı, 12 asist ile yıldızlaşmış, tecrübesini konuşturmuştu. 

İki takım arasında hem kalite anlamında kağıt üstünde hem de sahadaki basketbol açısından net farklar var. Quebradillas ligin iddialı takımlarından biri. Eski Ormansporlu Holloway liderliğinde son haftalarda da iyi basketbol oynuyorlar. Karşılarındaise ligin vasat ekiplerinden biri Cangrejeros olacak. Son maçlarda rakiplerinden 25 ve 35 sayı farklar yediklerini de biliyoruz. Bu maçta da güçlü Quebradillas karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. Evlerinde olsalar da handikapta kalmalarını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 25.09.21

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi saat 19:00’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa misafir …