Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury Rams – Nelson Giants İddaa Tahmini 23.07.22

Canterbury Rams – Nelson Giants İddaa Tahmini 23.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Rams Cumartesi günü saat 10:30’da Nelson Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Rams ligin orta altı takımlarından biri. 15 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiklerini de gördük, formsuz olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Son maçlarında evlerinde oynamalarına rağmen Taranaki’ye direnememişler ve tam 17 sayı farkla hezimete uğramışlardı. O maçta Moyer 20 sayı, 15 ribaund ve Austin 18 sayı, 6 ribaund ile direnmeye çalışan isimlerdi ama yetersiz kalmışlardı.

Nelson ise ligin liderlik koltuğunda oturan ekibi. 15 maçlarından 11 tanesini kazandılar ve ayrıca son 3 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gördük. Bu kazandıkları maçlarda içerde Sharks’ı 8 ve Manawatu’yu 25 farkla geçerken, deplasmanda da bir kez daha Manawatu’yu 4 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. O son maçta Mourning 27 sayı, 7 ribaund ve Thompson 27 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında puan tablosuna baktığımızda farkları görüyoruz zaten. Nelson ligin formda ekiplerinden biri ve son 3 maçlarını üst üste kazanarak da liderlik koltuğunda oturmaya devam ettiler. Mourning ve Thompson gibi iki formda skor opsiyonunun liderliğinde deplasmanda olmalarına rağmen sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta çift haneli farkları da göreceklerini yani handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …