Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury Rams – Otago Nuggets İddaa Tahmini 10.06.21

Canterbury Rams – Otago Nuggets İddaa Tahmini 10.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Rams Perşembe saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça limit aşmamış.

Rams 8 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve ligin orta altı takımlarından biri konumundalar. Sezonun ilk bölümünde temel sorunlarını savunmadaki yumuşaklık olduğunu görmüştük, ortalama 87 sayı görmüşlerdi potalarında. Evlerinde oynadıkları son 3 maçlarından ikisinde ise bu paralelde yüksek skorlar izlemiştik, sırasıyla 175 ve 166 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son maçlarında ise konuk ettikleri güçlü Saints karşısında kendi sahalarında hücumda çok kötü bir performans sergileyerek 64-89 ile yenilmişlerdi. 

Nuggets ise 9 maçtan 5 tanesini kazanabildi ve rakiplerinden sadece bir adım yukarıdalar, onların da durumu ve konumu pek farklı değil. Hanelerine artı olarak yazabileceğimiz konu ise hücumdaki verimli oyunları, ortalama 85 sayı gönderdiler rakip potalara. Son 4 maçlarından üçünde ise bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izletmişlerdi. Sırasıyla 175, 185 ve 163 sayı üretilmişti. Son maçlarında içerde Sharks’a 78-85 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı.

İki takımın da ana hedefi alt sıralardan kurtulmak ve haftalarda denk bir performans sergilediler, iki ekip de son 3 maçından ikisini kazandı ve tek kayıpları da son maçlarıydı. Gerek sıralama gerekse son haftalarda ortaya konulan form grafiği açısından denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Bu mücadelede de savunmaların fazla ön plana çıkmayacağını, bir tarafta Taylor, Singler, Bailey, diğer tarafta Timmins ve Moss ikilisi bizlere yüksek tempolu, bol skorlu, keyifli bir maç vaad ediyorlar. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nelson Giants – Wellington Saints İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cuma saat 10:30’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Mobilbahis deplasman …