Anasayfa / Canterburry Rams / Canterbury Rams – Taranaki Mountainairs İddaa Tahmini 21.06.19

Canterbury Rams – Taranaki Mountainairs İddaa Tahmini 21.06.19

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Canterbury Rams Cuma saat 10:00’da Taranaki Mountainairs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 21.5 handikap belirlemişler.

Canterbury sezonun formda ve iddialı takımlarından biri. Şuana kadar oynadıkları 12 maçtan 10 tanesini kazandılar ve 3.sırada yer alıyorlar 9 takımlı ligde. Evlerinde oynadıkları 6 maçtan da 5 tanesini kazandılar. Son maçlarında 14 Haziran’da konu ettikleri Southern Huskies’i 26 sayı farkla darma dağın etmişlerdi. Wilkins, Gliddon ve Naar son maçlarda takımlarını sürükleyen isimler oldular.

Taranaki ise ligin zayıf halkalarından biri. 13 maçtan 11 tanesini kaybettiler, son 5 maçlarında da galibiyet yüzü görmediler zaten. Son 3 deplasman maçlarından ikisini ise ciddi farklarla kaybetmişlerdi. Bay Hawks’dan 26 ve Manawatu’dan ise 17 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde oynamalarına rağmen Wellington Saints’e 23 sayı farkla kaybetmişlerdi. Raukawa ve Brooks takımın ön plana çıkan isimleri.

İki takım arasında net bir güç farkı var ve Canterburry özellikle evinde oldukça dominant bir basketbol oynuyor. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında kendi taraftarları önünde hata yapmayacaklarını ve Wilkins, Gliddon, Naar üçlüsüyle rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum. Taranaki’nin son maçta kendi sahasında bile 23 sayı fark yediğini düşündüğümüzde bu zorlu deplasmanda çabuk kırılacaklarını, handikapta kalamayacaklarını söylemek yanlış olmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (-21.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-21.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …