Anasayfa / Cantu / Cantu – Reggio Emilia İddaa Tahmini 06.10.19

Cantu – Reggio Emilia İddaa Tahmini 06.10.19

İtalya Lega Basket SerieA 3.hafta mücadelesinde Cantu Pazar saat 18:30’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.50 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Cantu sezona beklenenden iyi bir giriş yaptı ve bu sezon düşme hattının adaylarından olmayacağının sinyalini verdi. Deplasmanda konuk oldukları ligin iyi takımlarından Brindisi’yi 69-64 ile geçerek sezona moralli başladılar. Cameron Young takımını bu sezon sırtlayabilecek potansiyele sahip olduğunun sinyallerini verirken Wes Clark ile Hayes de ona yardımcı olabilecek isimler olarak göze çarptı.

Reggio Emilia’nın elinde yetenekli isimler olsa da dağınık ve kırılgan bir yapıya sahipler, maçları sonuna kadar oynayamıyorlar. Son maçta da evlerinde olmalarına rağmen Trento’ya bir miktar direnmişler ama sonrasında sürekliliği sağlayamadıkları için 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Ülkemizden de yolu geçmiş olan Josh Owens, Vojvoda, Mekel ve eski Trabzonsporlu Johson-Odom ile farklı silahlara sahipler, takım olmayı berecemediler henüz.

Cantu ilk maçta Brindisi karşısında daha derli toplu ve disiplinli bir takım olduğunun sinyallerini verdi. Roller net takım ve Young ilk maçta takımına iyi liderlik etti. Reggio Emilia ise elindeki kaliteli isimlerin daha çok olmasına rağmen henüz takım kimyasını ve düzeni oturtabilmiş değil. Bu maçta da deplasmanda olmalarının etkisiyle işleri epey zor olacak. Cantu’nun evinde denk rakibine karşı hata yapmayacağını ve kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.65
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …