Anasayfa / Cantu / Cantu – Scafati İddaa Tahmini 11.06.22

Cantu – Scafati İddaa Tahmini 11.06.22

İtalya Lega Basket Serie A2 final serisi 3. maçında Cantu Cumartesi saat 21:45’de Scafati ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cantu serinin ilk maçında deplasmanda olmasının da etkisiyle beklentileri karşılayamamış ve rakibine teslim olarak seride 2-0 geri düşmüştü. Sonrasında 9 Haziran’da sahasında çıktığı tamam mı devam mı maçında ise taraftarının da desteğiyle beklenen reaksiyonu göstermiş ve 79-68 gibi net bir skorla kazanarak seriye tutunmuştu. O maçta Da Ros 17 sayı, 8 ribaund, Bayehe 14 sayı, 3 ribaund, Stefanelli 11 sayı, 7 ribaund ve Allen 10 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Scafati seriye yeşil grubun normal sezondaki lideri olarak saha avantajı olarak başlamıştı. Şuana kadar da bu avantajı iyi işlediler ve evlerindeki ilk 2 maçı farklı kazanarak 2-0 öne geçtiler, artık Serie A biletinden sadece 1 galibiyet uzaktalar. Deplasmandaki ilk maçlarında ise rakibin tamam mı devam mı motivasyonu karşısında özellikle üretimde sınıfta kalmışlar ve 79-68’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Daniel 14 sayı, 7 ribaund, Rossato 13 sayı, 2 ribaund ve Cournooh 10 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar olmadığını Cantu’nun farklı kaybettiği ilk 2 maçta da söylemiştik. Nitekim evlerindeki tamam mı devam mı maçında da kalitelerini geç olmadan göstermişler ve beklenen reaksiyonu gösterek kazanıp seriye tutunmayı başarmışlardı. Şimdi bir kez daha sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçtaki çift haneli galibiyetin moraliyle bu maçta da evlerinde kazanacaklarını ve seriyi 2-2 yapıp 5. maça taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Gine – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 03.07.22

Fildişi’nde düzenlenen fanusta oynanacak 2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri C grubu 6. maç gününde …