Anasayfa / Cantu / Cantu – Trieste İddaa Tahmini 04.06.24

Cantu – Trieste İddaa Tahmini 04.06.24

İtalya Serie A2 final seirsi ilk maçında Cantu Salı günü saat 21:30’da Trieste ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 154.5 olarak belirlemiş. 

Normal sezonu 2. sırada bitiren Cantu bu seriye saha avantajı ile başlıyor. Yarı finalde de bu avantajını iyi kullanmışlar ve denk rakiplerden Udine’yi, 3-1 ile zorlanmadan geçmişlerdi. O seride evlerinde oynadıkları 2 maçta da ortak noktanın da düşük tempo ve sert savunmalar olduğunu görmüştük. İlkini 64-61 ile, ikincisini ise 76-66 ile kazanmayı bilmişlerdi. Hickey, Young, Nikolic ve Moraschini takımın öne çıkan silahları konumudalar. 

Trieste ise buraya sürpriz yaparak gelmiş bir ekip. Çeyrek finalde de yarı finalde de saha avantajları yoktu ama önce Torino’yu sonra da Forli’yi 0-3 ile süpürerek adlarını finale kadar yazdırmayı başardılar. Yarı final serisindeki 3 maçtan ikisini kazanırken düşük tempo ve etkili savunma ile dikkat çekmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 121 sayı ve 153 sayı üretilmişti. Brooks, Ruzzier ve Menalo takımın öne çıkan silahları konumundalar.

İki takım buraya farklı beklentilerle, farklı yollardan geldi. Cantu zaten ligin favorilerinden biriydi, Trieste ise sürpriz yaparak finale kadar geldi ve beklentileri aştı. Final serisinde sertlik seviyesinin yükseleceğini, artan stresin hücum performanslarına da negatif yansıyacağını tahmin ediyoru. Bu nedenle de öncelikli olarak takımların savunmalarına güveneceğim. Beklentim düşük tempo ve kısır bir mücadelenden yana olacak. 

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.53
Bets10 Oranı: ALT (154.5) – 1.75
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Marinos – Centauros İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Cuma günü saat 02:002da Centauros ile karşılaşacak. Betroad ev …