Anasayfa / Cangrejeros / Capitanes De Arecibo – Cangrejeros İddaa Tahmini 13.06.22

Capitanes De Arecibo – Cangrejeros İddaa Tahmini 13.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Pazartesi saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Son şampiyon Arecibo son maçlarda bir düşüş yaşıyor ve üst üste 2 maçı kaybettikten sonra 14 galibiyette kalarak liderlik koltuğu A grubunda Quebradillas’a kaptırdı ama sadece 1 adım geriden takip ediyorlar liderlik yarışını halen. Ayrıca bu kayıpların deplasmanda geldiğini, evlerindeki son 3 maçlarını üst üste kaznadıklarının da altını çizelim unutmadan. Son maçta dişli rakiplerinden Ponce’ye konuk olmuşlar ve 92-88 ile kaybetmişlerdi. O maçta Hodge 23 sayı, 6 asist, Elonu 21 sayı, 15 ribaund ve Rodriguez 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimlerdi. Liz ve Huertas’dan beklenen katkıyı alamamaları onları galibiyetten uzaklaştırmıştı.

Cangrejeros ise B grubunda topladığı 13 galibiyetle kendisine 2. sırada yer buldu ve son 3 maçlarını üst üste kazanarak güzel bir hava yakaladıklarını da belirtelim. Ancak bu mini serinin evlerindeki galibiyetlerle geldiğini de unutmayalım. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybetmişler, sonuncusunda geçen sezon finalisti Guaynabo’ya konuk olmuşlar ve 103-94 ile kaybetmişlerdi. O maçta NBA patentli Barea 22 sayı, 8 asist, eski dost Clavell 19 sayı, 3 ribaund ve Dailo 16 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Arecibo son haftalarda bir düşüş yaşıyor olsa da bu kayıpların deplasmanda geldiğini belirtelim. Evlerinde ise halen iyi bir performansları var. Quebradillas’a kaptırdıkları liderlik koltuğunu yeniden alabilmek için artık özellikle evlerinde hata yapmamaları gerekiyor. Bu yolda tecrübeli yıldızlar Hodge, Elonu, Liz ve Huertas ile bu maçta da Cangrejeros’a üstünlük kuracaklarını, kazanırken de düşük olarak gördüğüm handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …