Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes De Arecibo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 29.10.21

Capitanes De Arecibo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 29.10.21

Porto Riko Ligi yarı final serisi 3. maçında Capitanes de Arecibo Cuma saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.37 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Arecibo seriye ev sahibi avantajıyla başladı ve ilk maçı da evinde kazanmayı başardı 102-98’lik skorla. Ancak ikinci maçta bu kez deplasmanda rakibe 83-82 ile yenilmişlerdi. İki maçta da takımların ne kadar denk olduğunu, birbirlerini ne kadar zorladıklarını gördük. Arecibo’nun 3. maçta tekrar kendi sahasına dönüyor ve serideki avantajını kaybetmemek adına maçı forse edecektir. Son maçta pota altında etkili olmuşlar, Elonu 19 sayı, 11 ribaund ve Ayon 16 sayı, 8 ribaund ile takımı sırtlayan isimler olmuşlardı. 

Fajardo seriye dezavantajlı başlamış olsa da ilk maçta deplasmanda çok iyi direnmiş ama 102-98 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. İkinci maçta ise evlerinde oynamanın artısını iyi kullanarak yine zorlanmalarına rağmen 83-82 ile kazanmayı, seriye eşitlik getirmeyi başarmışlardı. Kazandıkları maçta eski dost Rudd 18 sayı, 6 ribaund, 3 asist ile öne çıkarken, Mendoza 17 sayı, 8 ribaund, 5 asist ve Gilberto Clavell ise 12 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. Tecrübeli forvet Holland ise 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile katkı verebilmişti. 

İki takım da ilk 2 maçta ne kadar denk olduklarını, bizlere ne kadar çekişmeli bir seri izleteceklerinin sinyallerini vermişlerdi. Bu maçta da faraklı bir senaryo beklemiyorum açıkçası. Ancak Arecibo’nun ilk maçta olduğu gibi ev sahibi avantajını iyi kullanacağını, son maçta olduğu gibi pota altında da etkili olacaklarını öngörüyorum. Elonu ve Ayon gibi iki tecrübeli uzun liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanarak seride 2-1 öne geçip ev sahibi avantajlarını da koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.37
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kolombiya – Uruguay İddaa Tahmini 27.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemeleri kapsamında Arjantin’de düzenlenen fanusta Kolombiya Cumartesi saat 21:10’da Uruguay …