Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Grises de Humacao İddaa Tahmini 12.05.23

Capitanes de Arecibo – Grises de Humacao İddaa Tahmini 12.05.23

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 186.5 olarak açıklamışlar.

Arecibo A grubunun iddialı takımlarından birisi. Son dönemde formsuzlardı, üst üste 3 maçlarını kaybetmişlerdi ama 10 Mayıs’daki son sınavda evlerinde Mayaguez’i 88-82 ile geçerek kendilerine geldiler, 11 galibiyete ulaşarak 3. sıraya yerleştiler. Bundan önceki 2 maçta ise bizlere yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini belirtelim, o maçlarda 215 ve 196 sayı üretilmişti! Bass, Hodge, Collier, Huertas, Liz, Thomas Robinson takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Humacao ise B grubunun zayıf halkası konumunda. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar. Son sırada yer alıyorlar ve en yakın rakipleri ile aralarında 3 galibiyetlik fark, son sıradalar. Bu içinden geçtikleri kötü serideki 2 maçta mağlubiyetler dışında yüksek tempo ve bol skor da ön plandaydı, sırasıyla 215 ve 212 sayı izletmişlerdi o maçlarda. 8 Mayıs’taki son maçta konuk ettikleri Cangrejeros’a direnmişler ama son nefeste 105-107 ile kaybetmişlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var ki bu durum gruplarındaki puan durumlarına da yansımış zaten. Arecibo A grubunun zirve takipçilerinden biriyken Humacao ise B grubunun en zayıf takımı, son sırada yer alıyor. Ancak yine de bu maçta handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da son maçlarda sergilediği yüksek tempo ve hücum odaklı basketbola güveneceğim. Özellikle ev sahibinin Bass, Hodge, Collier liderliğinde 100 sayılara ulaşıp hatta geçebileceğinin, bu sayede de maçın toplam baremden üste gideceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (186.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (186.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …