Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 03.06.22

Capitanes de Arecibo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 03.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Arecibo 20 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırdı ve A grubunda kendisine 2. sırada yer buldu. Evlerindeki performansları da kusursuza yakın, 9 maçtan 8 tanesini kazandılar. Son olarak konuk ettikleri dişli rakiplerinden Quebradillas’ı 84-73 gibi net bir skorla geçmeyi başarmışlardı. O maçta takımın tecrübeli isimleri net olarak devreye girmişler ve oyunu domine etmişlerdi. Hodge 24 sayı, 4 ribaund, Rodriguez 23 sayı, 7 ribaund ve Liz 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Ponce ise 20 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve aynı grupta Arecibo’nun hemen 1 adım önünde liderlik koltuğunda oturyorlar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son olarak diğer grubun lideri Bayamon’a konuk olmuşlar ve beklentilerin aksine fazla direnemeden 106-93 ile kaybetmişlerdi. 25 Mayıs’daki o maçta De Jesus 17 sayı, Omot 17 sayı, 4 ribaund, 5 asit ve Cruz 12 sayı ile direnmeye çalışan isimlerdi. 

İki takım arasında her ne kadar sıralamada bir denklik söz konusu olsa da kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Arecibo’nun bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Özellikle Hodge, Rodriguez, Liz üçlüsünün tecrübesi ile bu maçta da takımı çok iyi organize edeceğini, hücumda verimli bir maç çıkaracaklarını düşünüyorum. Ponce’in de direnme ihtimali yüksek bu maçta, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim ve direkt olarak Arecibo’nun galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.41
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – AS Monaco İddaa Tahmini 25.06.22

Fransa Betlic ELITE Pro A final serisi 5. ve son maçında LDLC Asvel Villeurbanne Cumartesi …