Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Osos de Manati İddaa Tahmini 24.05.23

Capitanes de Arecibo – Osos de Manati İddaa Tahmini 24.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes de Arecibo Çarşamba günü saat 03:00’da Osos de Manati ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı lşmitini 187.5 olarak açıklamışlar.

Arecibo grubun iddialı takımlarından biri olsa da son dönemde formsuzlar, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 13 galibiyette kaldılar, 2. sıradan 3 galibiyet geride kaldılar. Diğer yandan evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ikisinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 187 ve 205 sayı üretilmişti. Ellerinde Clemente, Hodge, Bass, Bishop, Liz, Collier, Huertas gibi değerli skor opsiyonları var. 

Manati ligin zayıf ekiplerinden birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kazandılar ama buna rağmen 9 galibiyette kaldılar ve grubun son sırasını paylaştılar Ponce ile. Bununla beraber son dönemde özellikle savunmada zorlandıklarını biliyoruz. Nitekim 16 Mayıs’da konuk oldukları Guaynabo’ya 121-84’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Tempoyu yukarı çıkarmalarının zararını yumuşak savunmaları ile çekmişlerdi. 

İki takım arasında oynanan son 2 maça baktığımızda da ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük. Sırasıyla 195 ve 193 sayı izletmişlerdi bizlere. Son haftalarda da buna paralel şekilde tempolu mücadeleler izlettiler bizlere. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Hodge, Bass, Liz, Collier diğer tarafta Mac, Sosa, Jefferson varken bir kez daha bizleri bol skorlu, keyifli bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (187.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (187.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …