Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 06.05.24

Capitanes de Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 06.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes de Arecibo Pazartesi günü saat 03.00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Capitanes bu sezonun en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu gösterdi. Şuana kadar çıktıkları 11 maçtan 10 tanesini kazandılar! Ayrıca burada, evlerinde oynadıkları 5 maçlarını da kayıpsız geçtiklerinin altını çizelim, son olarak 1 Mayıs’da Aguada’yı konuk etmişler ve 9 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 3 Mayıs’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen zayıf rakipleri Bayamon karşısında hata yapmamışlar ve 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi.

Quebradillas ise grubun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve toplamda da 14 maçtan sadece 5 galibiyet çıkarabildiler zaten… Deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu biliyoruz, 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Son olarak 1 Mayıs’da konuk oldukları San German karşısında direnememişler, sadece 73 sayı üreterek tam 19 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Arecibo sadece bu grubun değil, tüm ligin en iyi galibiyet derecesine sahip takımı konumunda. Özellikle evlerindeki etkili performansları ile dikkat çekiyorlar ki bu sezon çıktıkları 5 maçta henüz bileklerini bükebilen çıkmadı. Bu maçta da formsuz ve deplasmanlarda zorlanan rakipleri karşısında fazla zorlanmayacaklarını düşünüyorum, çift haneli farklarla kazanmaları beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.64
Betroad Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …