Anasayfa / Cazoo Baskonia / Cazoo Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 23.10.22

Cazoo Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 23.10.22

İspanya Liga Endesa 5. hafta mücadelesinde Cazoo Baskonia Pazar günü saat 20:15’de Real Madrid ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Baskonia koç Penarroya yönetiminde yeni bir kadroyla başladı sezona. Her ne kadar Endesa’ya istedikleri gibi başlayamamış ve dörtte 2 yapmış olsalar da Euroleague’de ise çok iyi durumdalar, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. İki kulvardaki son 4 maçlarına baktığımızda 3 tanesini kazanırken bu maçların tamamındaki ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu. Sırasıyla 199, 180, 167 ve 189 sayı üretilmişti o maçlarda. Evet Howard ve Enoch’dan faydalanamayacaklar bu maçta ama Kotsar, Hommes, Marinkovic, Thompson, Giedraitis, Costello gibi önemli skor opsiyonları var ellerinde halen.

Real ise son şampiyon ünvanı ile başladığı sezonda da dörtte dört ile yollarına devam ediyorlar. Euroleague’de ise Baskonia’bın aksine onlar iyi durumda değiller, 4 maçtan ikisini kazanabildiler. İki kulvardaki son 3 maçlarından ikisinde ise savunmaların değil de hücum performanslarının önde olduğu mücadeleler izletmişlerdi bizlere, sırasıyla Badalona’yı 96-79 ile geçerken Olympiakos’a ise 87-89 ile son nefeste kaybetmişlerdi. Williams-Goss , Alocén , Adam Hanga ve Rudy Fernández’in sakatlıkları devam ediyor. 

Elbette Real kadro kalitesi ve tecrübe seviyesi anlamında rakibinden bir adım önde. Ancak özellikle Euroleague sahnesinde istediklerini alamadılar ilk haftalarda, savunmayı tam olarak oturtabilmiş değiller. Bununla beraber üretimde ise sorun yaşamıyorlar Deck, Yabusele, Causeur, Musa, Hezonja gibi farklı opsiyonlardan rahatlıkla skor üretiyorlar. Baskonia ise yeni bir takım olmasına rağmen yüksek tempoda oynayan ve hücumda çok verimli bir takım. Howard’ın kötü oynadığı son Olympiakos maçında yine 92 sayıyı bulmuşlardı. Burada da 80-85 baremini geçebileceklerini ve bu sayede de maçın toplam baremden üste gideceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı:  ÜST (166.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …