Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Cedevita – Andorra İddaa Tahmini 02.01.19

Cedevita – Andorra İddaa Tahmini 02.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 ilk hafta mücadelesinde Cedevita Çarşamba saat 21:30’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Cedevita koç Rimac’ın göreve gelmesi ve takımda yaptığı temizliğin ardından iyi maçlar oynamaya devam ediyor. Özellikle Zagreb’deki maçlarda onları devirmek hiç kolay değil. Eurocup normal sezon maçları artı Adriyatik Lig’de çıktıkları son 5 maçtan sadece birini kaybettiler. 2018’in son 2 maçında deplasmanda Partizan’ı 5 ve içerde Zadar’ı 11 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Andorra ise sezon haftalarda düşüşte, özellikle deplasmanlarda sorun yaşıyorlar. Hem Liga Endesa’da hem de Eurocup’da 3 maçtır deplasmanda kazanamıyorlar. Valencia’ya 19, Ulm’a 8 ve Liga Endesa’nın vasat takımlarından Breogan’a 6 sayı farkla yenilmekte kurtulamamışlardı. Zaten Eurocup normal sezonunda oynadıkları 5 deplasman maçından sadece 1 galibiyet çıkarabilmişlerdi.

Cedevita koç Rimac yönetiminde Cobbs ve Pullen liderliğinde özellikle Zagreb’de çok iyi maçlar çıkarıyor. Diğer taraftan Andorra ise deplasmanlarda beklentilerin altında kalıyor. Eurocup’da da normal sezondaki başarılarının temelinde evlerindeki başarılı performans yatıyordu, deplasmanda akla kara gibiler adeta. Hırvatistan temsilcisinin Top 16’ya da iyi başlayacağını ve kalelerini bir kez daha koruyacaklarını, ufak handikapı da aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası‘nda mücadele edecek 2 takım Kanada ile Yeni Zelanda Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. Çarşamba …