Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Cedevita – Andorra İddaa Tahmini 02.01.19

Cedevita – Andorra İddaa Tahmini 02.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 ilk hafta mücadelesinde Cedevita Çarşamba saat 21:30’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Cedevita koç Rimac’ın göreve gelmesi ve takımda yaptığı temizliğin ardından iyi maçlar oynamaya devam ediyor. Özellikle Zagreb’deki maçlarda onları devirmek hiç kolay değil. Eurocup normal sezon maçları artı Adriyatik Lig’de çıktıkları son 5 maçtan sadece birini kaybettiler. 2018’in son 2 maçında deplasmanda Partizan’ı 5 ve içerde Zadar’ı 11 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Andorra ise sezon haftalarda düşüşte, özellikle deplasmanlarda sorun yaşıyorlar. Hem Liga Endesa’da hem de Eurocup’da 3 maçtır deplasmanda kazanamıyorlar. Valencia’ya 19, Ulm’a 8 ve Liga Endesa’nın vasat takımlarından Breogan’a 6 sayı farkla yenilmekte kurtulamamışlardı. Zaten Eurocup normal sezonunda oynadıkları 5 deplasman maçından sadece 1 galibiyet çıkarabilmişlerdi.

Cedevita koç Rimac yönetiminde Cobbs ve Pullen liderliğinde özellikle Zagreb’de çok iyi maçlar çıkarıyor. Diğer taraftan Andorra ise deplasmanlarda beklentilerin altında kalıyor. Eurocup’da da normal sezondaki başarılarının temelinde evlerindeki başarılı performans yatıyordu, deplasmanda akla kara gibiler adeta. Hırvatistan temsilcisinin Top 16’ya da iyi başlayacağını ve kalelerini bir kez daha koruyacaklarını, ufak handikapı da aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Otago Nuggets İddaa Tahmini 14.07.20

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Taranaki Mountainairs Salı saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. İddaa toplam …