Anasayfa / ABA Super Cup / Cedevita – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 22.09.18

Cedevita – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 22.09.18

ABA Super Cup yarı final mücadelesinde Cedevita Cumartesi saat 21:30’da Kızıl Yıldız ile karşı karşıya gelecek. Bets10 Kızıl Yıldız’ın galibiyeti için 1.53 oran belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Cedevita koç Alonso yönetiminde Eurocup ve Adriyatik Ligi seviyesi için gayet iyi bir kadro kurdu. Ancak bir nevi toplam takım oldular. Farklı milletlerden farklı tarzlarda oyuncular var ve bunları bir sistem altında toplamak elbette zaman alacaktır. Çeyrek final maçında da bu görüntüyü çizdiler zaten. Kalite olarak net olarak üstün oldukları Zadar’ı beklentilerin aksine zorlanarak 85-77 geçebildiler. Eski Darüşşafakalı Bell 23 sayı ile maçın yıldızıydı.

Kızıl Yıldız ise yeni koçu Tomic yönetiminde yenilenmiş kadrosuyla gayet hazır göründü ilk çeyrek final maçında. Petrol Olimpija karşısında beklentilerin aksine hiç zorlanmadan tam 20 sayı farkla rahat bir galibiyet elde ettiler. Elbette Sloven ekibi eski gücünde değil ama yine de 20 fark önemli bir gösterge Kızıl Yıldız için. Ayrıca onlar adına en önemli olan nokta skor yükünü takıma dağıtabilmeleriydi. Tam 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı almayı başarmışlardı.

Her ne kadar kağıt üstünde iki Eurocup takımından Cedevita bir adım daha önde görünse de Kızıl Yıldız, çeyrek final maçlarında daha hazır olan taraf izlenimini verdi. Koç Tomic liderliğinde şimdiden bir sistem oturtmuşlar ve oyunun iki alanında da bir planları var. Cedevita ise henüz yeni kadrosunun adaptasyon sürecini tamamlayamamış. Bu maçta Kızıl Yıldız’ın bu nedenle bir adım önde olduğunu düşünüyorum ve onları finale daha yakın taraf görüyorum.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ML 2 / 1.53

Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Bayi Rockets – Beijing Ducks İddaa Tahmini 03.07.20

Çin Ligi mücadesinde Bayi Rockets Cuma saat 10:30’da Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …