Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Çekya – Polonya İddaa Tahmini 16.08.19

Çekya – Polonya İddaa Tahmini 16.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek turnuvada Çekya Perşembe saat 18:30’da Polonya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Polonya’nın direkt galibiyeti için 1.76 oran açıklamış.

Çekya Vesely’nin yokluğuna rağmen hazırlık maçlarında iyi iş çıkarmayı başarmıştı. Satoransky liderliğinde 3 maçlarını da kazandılar, zayıf rakipler Ürdün ile Tunus’u farklı geçerken Polonya ile oynadıkları ilk maçı zorlansalar da 5 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Satoransky dışında Hruban da takımın diğer formda ismiydi bu maçlarda.

Polonya da rakibi gibi Ürdün ile Tunus rahat geçerken Çekya’ya belirttiğim gibi 5 sayı farkla kaybetmişti. Ancak o maçta kadroda olmayan Slaughter geri döndü. Onunla birlikte Ponitka, Wacyzinski ve Kulig’in de verimlerinin artacağını düşünüyorum ki Slaughter’ın yokluğunda özellikle Kulig ile Ponitka daha çok ön plana çıkmışlardı.

Denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak bu kez maçın tarafsız sahada olacak olması ve Slaugter’ın da kadroda yer olacak olmasıyla bana göre Polonya bir adım önde. Çekya’daki turnuvada iyi direnmelerine rağmen 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu kez tarafsız sahada Slaughter ile birlikte galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.76
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Fenerbahçe Beko – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 26.02.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 20.hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko Çarşamba saat 20:15’de Galatasaray Doğa Sigorta …