Güncel
Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Çekya – Polonya İddaa Tahmini 16.08.19

Çekya – Polonya İddaa Tahmini 16.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek turnuvada Çekya Perşembe saat 18:30’da Polonya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Polonya’nın direkt galibiyeti için 1.76 oran açıklamış.

Çekya Vesely’nin yokluğuna rağmen hazırlık maçlarında iyi iş çıkarmayı başarmıştı. Satoransky liderliğinde 3 maçlarını da kazandılar, zayıf rakipler Ürdün ile Tunus’u farklı geçerken Polonya ile oynadıkları ilk maçı zorlansalar da 5 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Satoransky dışında Hruban da takımın diğer formda ismiydi bu maçlarda.

Polonya da rakibi gibi Ürdün ile Tunus rahat geçerken Çekya’ya belirttiğim gibi 5 sayı farkla kaybetmişti. Ancak o maçta kadroda olmayan Slaughter geri döndü. Onunla birlikte Ponitka, Wacyzinski ve Kulig’in de verimlerinin artacağını düşünüyorum ki Slaughter’ın yokluğunda özellikle Kulig ile Ponitka daha çok ön plana çıkmışlardı.

Denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak bu kez maçın tarafsız sahada olacak olması ve Slaugter’ın da kadroda yer olacak olmasıyla bana göre Polonya bir adım önde. Çekya’daki turnuvada iyi direnmelerine rağmen 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu kez tarafsız sahada Slaughter ile birlikte galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.76
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çin – Brezilya İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Guangzhou kentinin ev sahipliğinde Çin Cuma saat 14:30’da Brezilya ile karşılaşacak. …