Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Çekya – Ukrayna İddaa Tahmini 16.07.22

Çekya – Ukrayna İddaa Tahmini 16.07.22

Karadağ’ın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIBA EuroBasket U20 turnuvası C grubu ilk maçında Çekya Cumartesi günü saat 15:15’de Ukrayna ile karşılaşacak. İddaa Ukrayna lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak belirlemiş.

Çekya son yıllarda Avrupa basketbolunda yükselişe geçen ülkelerden biri. Bunu kulüpler düzeyinde zaman zaman Nymburk ile yapıyorlar ve milli takımlarda da A takım seviyesinde oldukça başarılılar. Alt yapılarda da önemli isimler çıkarıyorlar. Bu turnuvada da Baskonia forması giyen Hanzlik, Manresa’da oynayan Hustak ve Nymburk’dan Rylich öne çıkması beklenen isimler. Potansiyelli bir kadroları var. 

Ukrayna ise rakibinin aksine son yıllarda düşüşte olan bir basketbol ülkesi. Tabi bir de ülkelerinde devam eden Rus işgali onların dengelerini daha da bozdu. Bu genç oyuncuların ülkelerinde ya da dışarıda basketbola konsantre olmaları iyice zorlaştı. Ukrayna kulüpleri dışında forma giyen iki isimleri var, birisi Estonya’da oynayan Kovliar diğeri de Mega Basket’ten hatırlayacağınız Kobzystyi. 

Çekya’nın elinde daha yetenekli ve potansiyelli bir kadro var. Ayrıca 3 önemli ismin yurtdışında oynaması ve uluslararası tecrübeye sahip olmaları onları bir adım öne geçirmiş durumda. Ukrayna’nın bu seviyede işinin zor olacağını düşünüyorum. Ellerinde sınırlı yeteneklere sahip bir kadro var ve ülkelerinde devam eden işgal nedeniyle maalesef basketbola konsantre olmaları da zor. Çekya’nın handikapı geçerek kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.61
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …