Güncel
Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Çekya – Uruguay İddaa Tahmini 02.07.21

Çekya – Uruguay İddaa Tahmini 02.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılacak takımlardan birinin belirlenmesi için Victoria’da düzenlenen elemelerdeki B grubu mücadelesinde Çekya Cuma saat 05:35’da Uruguay ile karşılaşacak. İddaa Çekya’nın toplam sayı limitini 80.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 82.5 olarak belirlemiş.

Çekya elinde Vesely ve Satoransky gibi iki önemli yıldız olmasına rağmen gruptaki ilk maçında millilerimiz karşısında hiç varlık gösterememiş ve özellikle son çeyrekteki kötü performanslarıyla tam 17 sayı farkla, 87-70 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Şimdi turnuvada devam edebilmek için bu maçı kazanmak zorundalar. İlk maçtaki farklı mağlubiyet sonrası bir reaksiyon göstermeleri gerekiyor ve bunun özellikle hücumda ortaya çıkacağını düşünüyorum, 80 sayıları aşabilecek potansiyele sahipler. 

Uruguay ise ilk maçta Granger’ın skorer oyunu liderliğinde yüksek tempoda çok iyi bir maç çıkarmış ve millilerimizi gafil avlama noktasına da gelmişlerdi. Ama Cedi sahneye çıkıp ağırlığını koymuş ve iyi oynadıkları maçı 86-95  ile kaybetmelerini sağlamıştı. Dolayısıyla Uruguay için  de bu maç ölüm kalım niteliğinde. Kazanmaları durumunda yarı finalde Kanada’nın rakibi olacaklar. Ancak şunu da belirtelim ilk maçta savunma performansları hiç iyi sinyaller vermedi. 

Çekya tartışmasız bu maçın favorisi. Ellerinde daha kaliteli ve geniş bir kadro var, Uruguay’a göre de uluslarası tecrübeleri daha fazla. Özellikle iki tecrübeli yıldız Vesely ve Satoransky’nin bu maçta masaya yumruklarını vuracaklarını, Uruguay’ın temposuna karşılık vererek savunmadaki zaaflarını cezalandıracaklarını düşünüyorum. Çekya’nın kazanarak yarı finale çıkmasını beklediğim maçta ana tercihim 80 baremini aşacakları yönünde olacak. Alternatif olarak ise Uruguay lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz, direneceklerini yüksek farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.43
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …