Anasayfa / Centauros / Centauros – Panteras İddaa Tahmini 23.06.24

Centauros – Panteras İddaa Tahmini 23.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Centauros Pazar günü saat 02:00’da Panteras ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centauros grubun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve nitekim toplamda da sadece 5 galibiyette kaldılar. Son 3 maçlarındaki performanslarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak temel sıkıntılarının üretimdeki kısırlık olduğunu söyleyebiliriz, sıraısyla 73 sayı, 74 sayı ve 70 sayı üretebilmişlerdi o maçlarda. Son olarak 21 Haziran’da konuk oldukları Marinos’u 63-70’lik skorla geçerek kötü gidişata dur demişlerdi.

Panteras son 4 maçını üst üste kaybetmiş formsuz ve moralsiz bir takım. Zaten onlar da bu kötü performansla beraber rakipleri gibi 5 galibiyette kaldılar ve grubun alt sıralarından kurtulamadılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise kayıpların yanı sıra bir diğer ortak noktanın da hücumdaki kötü performans olduğunu görebiliriz, son 5 deplasman maçlarından 4 tanesinde 70 sayı, 62 sayı, 70 sayı, 59 sayı üretebilmişlerdi.

İki takım arasında bir denklik olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine girerek risk almayacağım. İki takımın da son dönemde üretim konusunda zorlandıklarını, buna karşın zaman zaman iyi savunma yapabildiklerini biliyoruz. 27 Mayıs’daki son karşılaşmalarında da normal süre 68-68 bitmişti. Bu maçta da o maça benzer şekilde sert ve düşük skorlu bir mücadele bekliyor olacağım ki son haftalardaki hücum performansları da bu fikrimi destekler nitelikte. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (154.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …