Anasayfa / Chalon Saone / Chalon Saone – FOR Provence İddaa Tahmini 22.09.18

Chalon Saone – FOR Provence İddaa Tahmini 22.09.18

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Fransa JeepElite Pro A ilk hafta mücadelesinde Chalon Saone Cumartesi saat 21:00’da FOR Provence ile karşı karşıya gelecek. Hem Bets10 hem de İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Geçtiğimiz sezonu 12.sırada tamamlayan ve sonradan açılarak düşme potasından kurtulan Chalon Saone, yeni sezon öncesi kadrosunda ciddi değişiklikler yaptı. Giden isimler şöyleydi; Lance Harris, Jeremy Nzeulie, Nate Wolters, Darrin Dorsey. Yeni gelen isimler ise; Mykal Riley, Vincent Sanford, Justin Robinson, Juan Palacios oldular.

Pro B’den yükselen ligin yeni takımı FOR Provence, koç Giuitta liderliğinde Pro A’ya uygun bir kadro kurmaya çalıştı yaz döneminde. Takımdan ayrılan tek önemli isim Louis Campbell olurken, eklenen isimler ise şöyleydi; Ronald Lewis, Marcus Dove, Malik Hairston. Tarik Kirksay ve Jaraun Burrows da kadroda kalan önemli isimler.

Chalon Saone geçtiğimiz sezon, sonlara doğru toparlanarak düşme potasından kurtulmuş ancak yeterli kadar maç olmadığı için play-off biletini kapamamışlardı. Özellikle guard rotasyonundan önemli isimler kaybettiler ama Justin Robinson liderliğinde atlet uzunları açık alanda iyi kullanacaklarını ve bizlere yüksek skorlu maçlar izleteceklerini düşünüyorum. Ligin yeni takımı FOR Provence sıradan bir kadro kurdu. Ancak onların da tempoyu seven oyuncuları var ve bu maçta ev sahibine ayak uydurup bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (157.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (157.5) / 1.90

Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Estudiantes – Real Betis İddaa Tahmini 19.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Estudiantes Perşembe saat 20:30’da Real Betis ile karşılaşacak. İddaa bu maça …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.