Anasayfa / Chalon Saone / Chalon Saone – Gravelines İddaa Tahmini 27.04.21

Chalon Saone – Gravelines İddaa Tahmini 27.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 32. hafta mücadelesinde Chalon Saone Salı saat 20:00’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Chalon 21 maçın ardından sadece 7 galibiyet elde edebildi ve düşme potasından sadece 1 adım uzakta kalabildiler. Evet play-off yarışından da sadece 2 adım uzaktalar ama öncelikli hedef acilen düşme hattından uzaklaşabilmek ki tam 5 maçlık bir mağlubiyet serileri var ve artık bunu kırmak zorundalar. Son maçlarında 23 Nisan’da Bourg’a konuk olmuşlar, güçlü rakiplerine karşı iyi direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu direnç onlar adına artı bir sinyaldi kuşkusuz. Hesson 22 sayı, eski dostlar Jordon Crawford 15 sayı ve Sean Armand 14 sayı ile takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

Gravelines’ın da durumu rakibinden pek farklı değil, sadece 1 galibiyet öndeler ama tabi 1 maçlarının da eksik olması onlar adına önemli bir artık. Bununla beraber onlar da son haftalarda formsuzlar, 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Deplasmanda da 3 maçlık bir mağlubiyet serisinin içindeler ve zaten evden uzaktaki 9 maçlarından 7 tanesini kaybettiler bu sezon. Son 2 deplasman maçlarında denk rakiplerlel karşılaşmış olmalarına rağmen Le Portel’den tam 24 sayı ve Reims’den ise 17 sayı fark yemişlerdi.

Kağıt üstünde ve puan tablosunda birbirlerine yakın güçte takımlar gibi görünseler de Chalon’un daha tecrübeli ve iyi bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum, ayrıca son haftalarda kaybettikleri maçlarda Gravelines’a göre çok daha yüksek bir direnç ortaya koydular. Bu maçta da Hesson, Menko ve eski dostlar Crawford ile Armand liderliğinde bir reaksiyon göstereceklerini, 5 maçlık kötü seriye bir son verebileceklerini tahmin ediyorum. Son 2 deplasman maçında denk rakiplerine 17 ve 24 sayı farkla teslim olan Gravelines’ın fazla direnebileceğini düşünmüyorum, bu nedenle alternatif olarak oranı yükseltmek isteyenler Chalon’un handikaplı galibiyetlerini de değerlendirebilirler.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …