Anasayfa / AS Monaco / Chalons Reims – AS Monaco İddaa Tahmini 01.06.21

Chalons Reims – AS Monaco İddaa Tahmini 01.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 17. hafta erteleme maçında Chalons Reims Salı saat 19:00’da AS Monaco ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Reims 28 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırabildi ve evlerindeki performanslarına baktığımızda ise orta şekerli olduğunu görebiliyoruz, 14 maçtan 8 tanesini kazanabilmişlerdi kendi sahalarında. Ayrıca 3 maçlarını da üst üste kazanarak güzel bir seri yakaladılar iç sahada. Tabi bu seride Cholet ve Roanne gibi denk rakipleri artı zayıf halka Boulazac’ı yendiklerini, yani ciddi rakiplerle karşılaşmadıklarını da belirtelim. 29 Mayıs’taki son maçlarında Strasbourg’a konuk olmuşlar ve 85-77 ile kaybetmişlerdi. 

EuroCup şampiyonu Monaco ise 26 maçın ardından hanesine 22 galibiyet yazdırdı ve liderlik koltuğunda oturuyor. Rakiplerine göre 2-3 maçları eksik ve bu nedenle de ipler kendi ellerinde. Ayrıca deplasman karnelerinin de oldukça iyi olduğunu belirtmek gerekli, 13 maçtan 11 tanesini kazandılar evden uzakta. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kazanırken sırasıyla Le Mans’ı 15, Limoges’u 16 ve Bourg’u zorlansalar da son topta 1 sayı ile geçtiklerini belirtelim. 27 Mayıs’taki son maçlarında ise Le Mans’ı konuk etmişler ve 23 sayı farkla kazanarak ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Sonuçta Monaco EuroCup şampiyonu ve halihazırda Pro A’nın liderlik koltuğunda oturan bir ekip. Ayrıca son 3 deplasman maçlarını da kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan Reims karşısında Gray, Bost, Knight, Lessort gibi yıldız isimleriyle dominant bir oyun sergileyeceklerini ve handikapı geçerek yani çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını düşünüyorıum. Alternatif olarak Monaco’nun hücum gücüne güvenerek onlar için açılab baremden üst seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …