Anasayfa / Chalon Saone / Chalons Reims – Chalon Saone İddaa Tahmini 19.11.18

Chalons Reims – Chalon Saone İddaa Tahmini 19.11.18

Fransa JeepElite Pro A 10.hafta mücadelesinde Chalons Reims Pazartesi saat 22:45’te Chalon Saone ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 0.5 olarak açıklamış.

Chalons Reims bu sezon düşme potasından biraz daha uzak kalacağını gösterdi, 8 maçın ardından hanelerine 4 galibiyet yazdırdılar, 1 maç eksikleri var. Evlerindeki 4 maçtan da 3 tanesini kazandılar ancak Fos Sur Mer, Le Portel ve Cholet gibi vasat takımlara karşı geldiğini, ilk ciddi rakip olan Le Mans’a ise kendi sahalarında 14 sayı farkla kaybettiklerini unutmamak gerekli.

Chalon Saone ise eski günlerini andıran bir başlangıç yaptı, 9 maçtan 6 galibiyet aldılar ve zirvenin sadece 2 galibiyet uzağındalar. Aynı zamanda şuanda ligde deplasman karnesi en iyi olan takımlardan biri konumundalar, evden uzaktaki 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Son 2 deplasman maçlarını da üst üste kazandılar, Antibes’i 37 sayı farkla ve Le Portel’i ise uzatma sonunda 3 sayı farkla yenmişlerdi.

Bir tarafta düşme potasından uzak kalmaya çalışan ligin vasat takımlarından Chalons Reims, diğer tarafta ise bu sezonun formda takımlarından, özellikle deplasmanda çok iyi işler çıkaran, 4 maçından üçünü kazanan Chalon Saone var. Misafir takımın bu maçta vasat rakibi karşısında son haftalarda bizi alılştırdığı üzere yine hanesine galibiyet yazdıracağını düşünüyorum. Chalons Reims şuana kadar evindeki ilk ve tek ciddi rakibi ile karşılaşmasında Le Mans’dan 14 sayı fark yemişti, Chalon Saone’a da fazla direnebileceklerini sanmıyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-0.5) / 1.67
Güven İndeksi: MS 2 (-2.5) / 1.94

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …