Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Chalons Reims – Le Portel İddaa Tahmini 26.10.18

Chalons Reims – Le Portel İddaa Tahmini 26.10.18

Fransa Jeep Elite Pro A 7.hafta mücadelesinde Chalons Reims Cuma saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak belirlemiş.

Chalons Reims son 2 maçını üst üste kaybetti ve artık toparlanmak istiyor, tabi bu maçların ikisinin de deplasmanda olduğunu unutmamak lazım. Çünkü ondan önceki iki maçı da içerde oynamışlar ve kazanmışlardı; Fos Sur Mer’i 1 ve Cholet’i tam 15 sayı farkla zorlanmadan geçmişlerdi.

Le Portel de rakibi gibi iç sahada iyi bir başlangıç yaptı. Son 2 maçta da evlerinde oynamanın etkisiyle kazandılar. Ama bu sezon deplasmanda oynadıkları iki maçta sırasıyla Boulazac’dan 25 sayı fark yediler ve sonra da Le Mans’a 20 sayı farkla yenildiler, daha doğrusu evden uzaktaki iki maçta da 20’lik olup dağıldılar.

Chalons Reims bu sezon en azından içerdeki maçlarda hata yapmak istemiyor ki düşme potasından uzak kalabilsinler. İki deplasman mağlubiyetinin ardından evlerinde reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum ki rakip de uygun, denk güçteki Le Portel, deplasmanlarda 20’lik olan bir takım. Bu maçta da agresif olacak ev sahibine karşı direnseler de sonunu getiremeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Arnavutluk – Danimarka İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Arnavutluk Çarşamba saat 22:00’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa …