Anasayfa / Chalons-Reims / Chalons Reims – Strasbourg İddaa Tahmini 12.06.21

Chalons Reims – Strasbourg İddaa Tahmini 12.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 21. hafta erteleme maçında Chalons Reims Cumartesi saat 19:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.33 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş.

Reims 32 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve 12. sırada yer alıyor, kalan 2 maçlarını kaybetseler de düşme opotası ile alakaları kalmadı, ligde kalmayı garantilemiş durumdalar. Dolayısıyla da kafaları rahat. Evlerindeki son 2 maçta güçlü Monaco’yı 6 ve Orleans’ı son topta 1 sayı farkla geçebilmişlerdi. 9 Haziran’da ise son olarak deplasmanda bir diğer güçlü rakip Bourg’a direnemediler ve 10 sayı farkla yenildiler. Saibou 16 sayı, Leslie 13 sayı ve Waters 12 sayı ile ayakta kalmaya çalışan isimlerdi. 

Strasbourg ise 31 maçtan 21 tanesini kazandı ve şuanda hedefledikleri 4. sırada yer alıyorlar. Sezonu bu şekilde tamamlayıp play-off’a saha avantajı ile başlamak istiyorlar. Ancak alttan gelen Bourg da onları zorlayacak ki 1 galibiyet öndeler. Ama Strasbourg’un da onlardan 2 maçı eksik. Dolayısıyla yerlerini garantilemek tamamen kendi ellerinde. Son 2 maçlarını da kazanarak yeniden ritm bulduklarını biliyoruz, önce deplasmanda Le Portel’i 6 sonra da içerde dişli rakiplerden Levallois’yı tam 19 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

Reims her ne kadar son haftalarda evinde iyi sonuçlar alıyorsa artık ligde kalmayı garantilemiş olmalarıyla beraber süngülerini indirip, vidaları gevşeteceklerini, konsantre olmakta zorlanacaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan Strasbourg ise ilk 4 yarışında önemli bir viraja girdi ve hata yapma lüksleri yok desek yanlış olmaz. Son maçlarda olduğu gibi Colson, Wainright, Bohacik gibi silahları verimli kullanarak bu deplasmandan da galibiyet çıkarıp avantajlarını koruyacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.33
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.48
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …