Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Chicago Bulls İddaa Tahmini 01.02.24

Charlotte Hornets – Chicago Bulls İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Perşembe günü saat 03:00’da Chicago Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Hornets konferansın zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 10 galibiyette kaldılar, sezonun geri kalanında da buralarda yer alacaklarını artık kabul etmiş durumdalar. Nitekim play-in potasından bile tam 10 galibiyet uzakta kaldılar… Evlerindeki son 2 maçta Jazz’a 12 sayı ve Knicks’e ise 21 sayı farkla teslim olmuşlardı! Ball, Hayward, Lowry ve Williams’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Bulls ise son maçlarda formsuz, 4 maçtan üçünü kaybetti. Ama buna rağmen topladıkları 22 galibiyetle halen play-in potasında 9. sırada yer alıyorlar. Ayrıca deplasman karnelerini de son maçta Batı’nın alt sıra ekiplerinden Portland’ı 8 sayı farkla geçerek toparladıklarını, en azın bir nefes aldıklarını görmüştük. LaVine, Craig, Williams’dan yoksun olacaklar. Ama White, DeRozan, Vucevic üçlüsü sağlıklı bir şekilde sahada olacak.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bulls hem kalite hem de tecrübe anlamında rakibinden birkaç adım önde. Ellerinde White, DeRozan, Vucevic üçlüsünden oluşan iyi bir iskelet var. Deplasmandaki son sınavlarında da Hornets’ın Batı’daki versiyonu diyebileceğimiz Portland engelini 8 sayı farkla geçmişlerdi, bu maçın bir nevi provasını yapmışlardı. Burada da deplasmanda olmalarına rağmen sorun yaşamayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …