Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 15.03.23

Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 15.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 02:00’de Cleveland Cavaliers ile American Airlines Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 219.5 olarak belirlemiş.

Charlotte Hornets iç sahada üst üste maçlar oynayacağı bu haftada geride kalan iki maçta da mağlup olurken bu mağlubiyetlerden birisini bu gece tekrar karşılaşacağı Cleveland karşısında aldı. Rakibini son derece zorlamayı başaran ve son çeyreğe de 8 sayı farkla önde giren ekip tüm bunları Kelly Oubre olmadan yapmayı başardı. Terry Rozier’ın etkili oyunu bunda önemli bir rol oynarken, bugün Kelly Oubre’un forma giymesi bekleniyor.

Cleveland Cavaliers, Charlotte karşısında gelen galibiyetle son 5 maçındaki 4. galibiyetini elde etti ve 4. sıradaki yerini korumaya devam etti. Sıradışı olaylar yaşanmadığı sürece 3’e çıkma ihtimallerini de 5’e düşme ihtimallerini de son derece düşük görmekteyim. Bu süreçte olabildiğince sağlıklı kalarak play-off’a hazırlanmalarını bekliyorum. Şu an için gözünde bir problem olan ve son maçta oynamayan Jarrett Allen haricinde bir eksikleri yok.

İki ekip iki gece önce karşılaştığında Charlotte Hornets çok iyi bir basketbol oynamış ve New York karşısında yaptığı sürprizi tekrarlamaya çok yaklaşmıştı. Fakat son çeyrekte Cleveland çok fena bir şekilde vidaları sıktı ve rakibini sadece 19 sayıda tutarak kazandı. Bu geceki maçta bu sefer handikap riskine girmek yerine üst bahsinin daha güvenli olacağını düşünüyorum. Zira Charlotte’un zaten kaybedecek bir şeyi yok, Cleveland da rahat bir tutumla galibiyete erişebilir.

Eksikler:

Charlotte: Mark Williams, Cody Martin
Cleveland: Jarrett Allen

İddaa Oranı: ÜST (219.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (219.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …