Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 30.03.24

Charlotte Hornets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 30.03.24

NBA Doğu ekibi Charlotte Hornets Cumartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 222.5 olarak açıklamışlar. 

Hornets son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Ama zaten 72 maçtan sadece 18 galibiyet çıkarabildikleri için play-in şansları yok, bir süredir de formalite maçları oynamaya devam ediyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesinde ortak noktanın düşük skorlar olduğunu biliyoruz. Sırasıyla 210, 190, 209, 203 sayı üretilmiti o maçlarda. Ball sezonu kapatmıştı, M.Williams’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Warriors ise play-off şansı azalmış olsa da play-in şansını sürdürmek, alttan gelen Rockets’a yakalanmamak için çıkışa geçti, son 2 maçlarını da üst üste kazandılar. Şuanda 38 galibiyetle 10. sırada yer alıyorlar ama Rockets’ın sadece 1 adım önündeler. Onların da son 2 maçlarına baktığımızda ortak noktanın savunma odaklı bir basketbol olduğunu görebiliriz. Sırasıyla 205 ve 194 sayı çıkmıştı o maçlarda. Kuminga ve Saric’in durumları net değil, başka eksikleri yok. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı var elbette. Warriors, Curry, Thompson, Paul, Wiggins gibi değerli silahları olan, aynı zamanda da çok tecrübeli bir takım. Hornets’ın herhangi bir iddiasının olmaması, Warriors’un ise halen play-in şansını sürdürüyor olması konsantrasyon ve motivasyon anlamında da Warriors’u bir adım öne taşıyor. Warriors’un son dönemdeki savunma odaklı basketbolu ve Hornets’ın üretimde zorlanan bir takım olmasıyla beraber önceliğim alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (222.5) – 1.49
Bets10 Oranı: ALT (222.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …