Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 17.11.22

Charlotte Hornets – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 17.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:00’te Indiana Pacers ile Spectrum Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maç için ev sahibi ekibin limitini 118.5 olarak belirlemiş.

Charlotte Hornets üst üste 8 maç kaybettikten sonra nefesi Orlando deplasmanında almıştı. Bu dönemde gelenden geçenden fark yediler ama son iki maçtır tekrar kavuştukları LaMelo Ball’un etkili oyunu ve rakibin önemli oyuncularından yoksun olmasıyla birlikte Orlando deplasmanında galip geldiler. Maç başına 108.9 sayı üreten ekip ligin başındaki bir iki maçı saymazsak inanılmaz kötü bir hücum performansı sergilemişti. Bu durum zamanla düzelebilir ama hücumda güven vermemeye devam ediyorlar.

Indiana Pacers ise oynadığı son 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardı. Ellerindeki son derece kısıtlı kadroyla birlikte şu ana kadar 12 maçtan 6 galibiyet çıkardılar ki ben bunu onlar adına başarı olarak görmekteyim. Yüksek skorlar üretmeye devam eden ekip maç başına 117.3 sayı üretirken ligin en çok sayı atan 4. takımı oldu. Takımın beyni ve çift haneli rakamlarda asist ortalaması bulunan tek oyuncusu olan Haliburton’ın durumu maç saatinde belli olacak.

Charlotte Hornets sezonun ilk 3 maçında 2 galibiyet aldıktan sonra geride kalan 12 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi. LaMelo Ball iki maç önce takıma döndü. Fakat Gordon Hayward’a hâlâ kavuşamadılar. Bu durum hücum performanslarını aşağı çekmeye devam ediyor. Açılan limitin yüksek olduğunu ve Charlotte’un o limitin geçilmesi adına yeterli sayıyı üretemeyeceğini düşünüyorum. Tercihim ev sahibi limitinin geçilmeyeceği yönünde olacak fakat risk ve yüksek oran severler MS 2 & ALT bahsini tercih edebilir.

Eksikler:

Charlotte: Dennis Smith Jr. (şüpheli), Caleb Martin, Gordon Hayward 
Indiana:
Tyrese Haliburton (maç saati), Chris Duarte, Daniel Theis

İddaa Oranı: Ev Sahibi ALT (118.5) – 1.54
intobet Oranı: Ev Sahibi ALT (118.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …