Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.03.23

Charlotte Hornets – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 03:00’te Orlando Magic ile Spectrum Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını ev sahibi lehine 2.5 olarak belirlemiş.

Charlotet Hornets üst üste 5 galibiyet aldığı dönedme Phoenix’i konuk etmiş ve Durant’in Phoenix kariyerine başladığı maçta 105-91 mağlup olmuştu. LaMelo Ball’un yokluğunda dirençlerinin düşeceğini söylemiştim ki Phoenix karşısında da sadece Kelly Oubre ve Terry Rozier sayesinde ayakta kaldılar, bu da çok kısa sürdü. PJ Washington’ın durumu bu maçta da düşük ihtimal olarak rapor edildi ki onun yerine JT Thor ilk beş başlıyor. Thor ilk beş için yetersiz kalsa da eldeki malzemeler bunu gerektiriyor.

Orlando ise play-in umutlarının iyice zora girdiği bu dönemde elinden geleni denemeye devam ediyor. 10. sırada olan Washington’la arada 4 maçlık bir fark var ve artık 20’den daha az maç kalmış durumda. Son olarak güçlü Milwaukee’e karşı varlık gösteremediler ve 139-117 mağlup olmuşlardı. Bugün ise maça favori olarak çıkacaklar. Play-in yapamamaları durumunda bile verimli ve gelişim gösterdikleri bir sezon geçirdiklerini düşünüyorum.

Doğu konferansının 13 ve 14. sırasında bulunan iki takımdan Orlando az da olsa bir play-in şansına sahip. Ekipler arasındaki kadro ve potansiyel farkını göz önünde bulunduracak olursak Orlando’nun daha yetenekli ve galibiyete daha yakın taraf olduğunu görüyoruz. Ball olmadan Charlotte çok fazla kan kaybetmiş durumda ve PJ Washington’ın da bir kez daha oynamama ihtimali mevcut. Tercihim deplasman ekibinden yana olacak.

Eksikler:

Charlotte: LaMelo Ball, PJ Washington (düşük ihtimal), Cody Martin
Orlando: Jonathan Isaac

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.55
intobet Oranı MS 2 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8 

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı ekiplerinden Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. …