Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 12.08.21

Charlotte Hornets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 12.08.21

NBA Yaz Ligi’nin beşinci gününde Charlotte Hornets perşembe akşamı 22:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada toplam sayı barajını 164.5 olarak belirlemiş. Bets10 ise henüz oranları netleştirmedi.

Charlotte Hornets Yaz Ligi’nde oynadığı iki karşılaşmada Portland Trail Blazers ve Sacramento Kings’e kaybetti. Her iki karşılaşmada da 20’nin üzerinde top kaybı yaptılar. James Bouknight özellikle Sacramento Kings karşısında hücumda zorlanıp 5 top kaybı yaptı. Bir diğer çaylak Kai Jones ise Blazers karşısında double double yapsa da Kings maçında sönük bir performans ortaya koydu. LiAngelo Ball oynanan Yaz Ligi’nde kenardan gelerek özellikle Blazers karşısında takıma önemli skor katkısı sundu. Fakat takım olarak iki maçta ortalama 21.5 top kaybı yaptılar ve bu kayıplardan potalarında toplam 65 sayı gördüler.

San Antonio Spurs ise Yaz Ligi’nde henüz galibiyet elde edemedi. Son maçlarında Chicago Bulls karşısında 22 sayı farkla öne geçmelerine karşın üçüncü çeyrekte yaşadıkları düşüşle rakibe yakalandılar ve maçı 92-89 kaybettiler. Bulls karşısında Devin Vassell yaşadığı sakatlıktan ötürü oyunu yarım bırakmak zorunda kaldı. Çaylak Joshua Primo ise süre almadı. Bu isimlerin yokluğunda Tre Jones ve Jaylen Morris takımın skor yükünü çeken isimler oldular. Vassell’in bu akşamki karşılaşma öncesi durumu belirsiz.

İki takım da Yaz Ligi’nin Las Vegas ayağında şu ana kadar galibiyetle tanışamadı. San Antonio Spurs cephesinde Devin Vassell’in sağlık durumundaki belirsizlik taraf bahsi almakta beni zorluyor. Buna karşın San Antonio şu ana kadar oynadığı iki maçta da rakiplerinin 90 sayı barajını aşmasına göz yumdu. Vassell’in oynamaması halinde Hornets’ı galibiyete yakın görsem de iki takımın da savunma zafiyeti ortada. Bu yüzden karşılaşmadan yüksek skor bekliyorum.

İddaa Oranı: Üst (164.5) – 1.48

Bets10 Oranı: –

Güven Endeksi: 7Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 18.08.21

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Golden State Warriors Çarşamba saat 02:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. …