Anasayfa / NBA / Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini 12.03.23

Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini 12.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Charlotte Hornets, cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 03:00’te Utah Jazz ile Spectrum Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 231.5 olarak belirlemiş.

Charlotte ekibinin sezonun geri kalanında play-in yapabilmesi için matematiksel şansı hâlâ olsa da bu ihtimalin sıfıra çok yakın olduğunu söyleyebilirim. 22-46’lık dereceye sahipler ve son 14 maçta 9 maçlık bir farkı kapatmak mucizelerin de ötesine kalmış durumda. Buna rağmen önce New York’a karşı, ardından da bir alt sıralarındaki Detroit’e karşı başarılı galibiyetler aldılar. Plumlee takasından beri ilk beş başlayan uzun Mark Williams son maçı tamamlayamamıştı ve bu geceki durumu maç saatinde belli olacak.

Utah Jazz ise ikisi koltuk savaşı verdiği Oklahoma’ya olmak üzere üst üste dört maç kaybettikten sonra Orlando deplasmanından kritik bir galibiyet çıkardı ve 32-35’lik derecesiyle takibi sürdürdü. Oklahoma ve Lakers’la birlikte play-in koltukları için savaşıyorlar ve en azından New Orleans’a karşı daha fazla şansları var şu an için. Walker Kessler’a kavuştular ama Jordan Clarkson’ın durumu bu gece de belirsiz olarak rapor edildi.

Charlotte Hornets LaMelo’nun sakatlığıyla birlikte sezonu tamamen kapatmış olmuştu. Ama ardından New York maçıyla herkesi şaşırtmayı başardılar. Şu noktada bir amaçları olmaması ve rahat bir basketbol oynamaları nedeniyle daha gevşek bir oyun stili tercih ediyorlar ve Utah da bu tip tempo oyunlarını seven, koşan bir takım. Bu geceki mücadelede Utah’ın bu maçı almak zorunda olduğunu ve daha önemli bir motivasyonla çıkacağını düşünüyorum. Bunu yapacak güçteler. Aynı zamanda üst bahsinin de kombinlenmesini mantıklı buluyorum.

Eksikler:

Charlotte: LaMelo Ball, Cody Martin, Mark Williams (gtd)
Utah: Jordan Clarkson (gtd), Collin Sexton

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (231.5) – 2.79
intobet Oranı: MS 2 & ÜST (231.5) – 3.47
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …