Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini 28.01.24

Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini 28.01.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Charlotte Hornets Pazar günü saat 03:00’da Batı ekibi Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Hornets son 4 maçından 3 tanesini kaybetti ve zaten toplamda da sadece 10 galibiyet alabilmişti… Sadece Doğu’nun değil, tüm ligin en zayıf ekiplerinden birisi. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise Sixers’a 8 sayı ve son olarak 27 Ocak’ta yani 1 gün önce Rockets’a tam 26 sayı farkla kaybetmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Bu maçta da Hayward, Lowry ve Williams’dan faydalanamayacaklar ki bu kez onlara ek olarak Ball da forma giyemeyecek…

Jazz cephesinde ise işler beklendiği gibi gidiyor diyebiliriz. Evet üst üste 3 yenilgi aldılar ve canları biraz sıkışmıştı ama sonrasında bir diğer vasat Doğu ekibi Wizards’ı deplasmanda tam 15 sayı farkla yenerek toparlandılar, moral buldular. Bu sayede de 23. galibiyetlerine ulaştılar ve Batı’da play-in yarışında biz de varız mesajını tekrar tüm rakiplerine vermiş oldular. Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor, tam kadro olacaklar. 

İki takım arasında kalite ve siklet farkı var. Her ne kadar Jazz Batı’da çok iyi bir yerde olmasa da son dönemde daha iyi basketbol oynadığı bir gerçek. Üstelik rakipteki Hayward, Lowry, Williams, Ball gibi önemli eksikerin aksine onlar Sexton, Claxton, Markkanen, Collins gibi tüm silahları ile sahada olacaklar. Yakın zamanda Wizards’ı yani Hornets kalibresindeki bir diğer Doğu takımını 15 sayı farkla deplasmanda geçmişlerdi. Bu deplasmanda da çift haneli farklarla kazanmaları beklenen sonuç olacaktır. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.43
Best10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde Peristeri Pazartesi günü saat 21:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa …