Güncel
Anasayfa / Atlanta Hawks / Chicago Bulls – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 02.04.24

Chicago Bulls – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 02.04.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Salı günü saat 03:00’da Atlanta Hawks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 218.5 olarak açıklamışlar.

Bulls son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 36 galibiyete ulaşarak play-in potasındaki yerini 9. sırada sağlamlaştırmış oldu. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak son 3 maçlarından ikisinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize 237 sayı ve 224 sayı izletmişlerdi. Bu maçta önemli bir eksikleri bulunmuyor.

Hawks ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 34 galibiyetle 10. sıradaki, play-in potasındaki yerlerini korudular. Halen Nets ile aralarında 5 galibiyetlik fark var ve bir maçları da eksik. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybederken bir diğer ortak noktanın ise zayıf savunma ve yüksek skor olduğunu görebiliriz, bize 241 ve 243 sayı izletmişlerdi o maçlarda! Bu maçta da Young, Okongwu, Gueye ve Griffin’i kullanamayacaklar. 

İki takım da play-in potasındaki yerlerini neredeyse garantilemiş durumdalar ve sıralamalarının da değişmesi pek kolay görünmüyor. Dolayısıyla bu maça kafaları rahat, prestij için çıkacaklarını söyleyebiliriz. Diğer yandan son maçlarda bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Bu rahatlıkla beraber oyuncuların savunmaya konsantre olmakta yine zorlanacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli terichim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (218.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (218.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …