Anasayfa / Brooklyn Nets / Chicago Bulls – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 04.11.23

Chicago Bulls – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 04.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Cumartesi günü saat 03:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Bulls sezona istediği gibi başlayamadı ki son 3 maçlarından ikisini de kaybettiklerini ve formsuz bir sekans içinde olduklarını da belirtelim. Özellikle konferansın zayıf ekiplerinden Detroit’e deplasmanda 16 sayı farkla kaybetmeleri gerçekten tehlike çanlarının çalmasına neden olmuştu. Son maçta da deplasmanda Doncic ve arkadaşarına 9 sayı farkla yenildiler. Dosunmu ve LaVine’ın durumu maç saatinde belli olacak, Ball da bildiğiniz üzere sezonu kapatmıştı zaten. 

Nets ise süper yıldızı bulunmayan mütevazi kadrosuyla sezona iyi başladı diyebiliriz ki son 2 maçlarını da üst üste kazanarak bu deplasmana moralli geldiklerinin de altını çizmemiz lazım. Son maçlarında yine deplasmanda geçen sezonun finalisti Heat’i 105-109 ile geçmişlerdi. O maçta Bridges 21 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Brooks 17 sayı ve Walker 17 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Dinwiddie’nin dönmesi beklenirken, Claxton ve Cameron Johnson’dan ise faydalanamayacaklar. 

Elbette Bulls kağıt üstünde DeRozan ve Vucevic gibi tecrübeli yıldızların liderliğinde daha iyi bir takım. Ancak son dönemde formsuz olduklarını bir kez daha hatırlatalım. Nets ise daha yeni deplasmanda Heat gibi önemli bir rakibi devirmişti. Dolayısıyla o galibiyetin moraliyle burada Chicago’da da Bridges, Cameron Thomas ve Walker liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …