Anasayfa / NBA / Chicago Bulls – Indiana Pacers İddaa Tahmini 27.10.22

Chicago Bulls – Indiana Pacers İddaa Tahmini 27.10.22

NBA normal sezonda doğu konferansının iki ekibi Chicago Bulls ile Indiana Pacers Perşembe sabaha karşı 03:00’da United Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu karşılaşmada deplasman ekibi lehine 5.5 sayılık handikap belirlemiş.

Chicago Bulls son maçında Boston Celtics karşısında maça oldukça tutuk başlamasına karşın kenardan gelen Alex Caruso ve Derrick Jones Jr’ın takımı uyandırmasıyla toparlandı ve formda Celtics karşısında farklı kazandı. Kontrat sezonun Nikola Vucevic Celtics karşısında maça imzasını attı. Ayo Dosunmu ise yayın gerisinden kusursuza yakın bir performans sergiledi. Bu gece evlerinde üst üste üçüncü maçlarına çıkacaklar. Geride kalan dört maçta Cavaliers ve Wizards’a yenilirken Celtics ve Heat engellerini aştılar.

Indiana Pacers ise son maçında deplasmanda 76ers karşısında gereken direnci sergileyemedi. Dört maç sonunda sadece Pistons karşısında evlerinde uzunlardan aldıkları katkıyla maçı kazanmayı başardılar. Sezona oldukça formsuz başlayan Chris Duarte nihayet 76ers karşısında kıpırdandı. Jalen Smith ise son iki maçta etkileyici performanslar ortaya koydu ve kendisinden çıkış bekleyenleri yanıltmadı. Yayın gerisinden ritim bulduklarında tehlikeli olabiliyorlar. Ancak şu ana kadar Haliburton ve Mathurin dışında yan parçalar verimsiz kaldı. Bu gece Myles Turner’ın rotasyona dönme ihtimali var.

Bulls rakibine oranla daha diri. Evinde üst üste üçüncü maçına çıkacak. Indiana Pacers ise deplasman turnesinde ikinci maçına çıkıyor. Chicago rakibine oranla kağıt üzerinde daha kaliteli bir kadroya sahip. Doğu konferansında play-off hedefliyorlar. Lonzo Ball’ın yokluğunda Ayo Dosunmu’dan oldukça iyi verim aldılar. Dört numarada Patrick Williams ise üçüncü sezonunda beklentilerin uzağında. Topa baskılarıyla maçın yüksek tempoya çıkmasına olanak tanıyacaklarını düşünüyorum. Bu geceki mücadelede tercihim formda Bulls galibiyetinden yana olacak.

İddaa Oranı: MS 1 (h:-5.5) – 1.52

İntobet Oranı: MS 1 (h:-5.5) – 1.62

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Chicago Bulls: Lonzo Ball

Indiana Pacers: Myles Turner (belirsiz), Daniel  TheisHakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …