Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 07.02.24

Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 07.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Chicago Bulls Çarşamba günü saat 04:00’da Batı ekibi Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Bulls son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 3 maçtan ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar. Evet halen play-in potasının içindeler ama play-off potasından giderek uzaklaşıyorlar, fark 5 galibiyete çıkmış durumda! Ayrıca son dönemde evlerindeki karneleri de kötü, son 2 maçlarında alt sıra ekiplerinden Raptors’a 11 sayı farkla ve Batı’nın dişli play-off takımlarından Kings’e ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maçta önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Wolves ise son 4 maçından 3 galibiyet çıkardı ve bu sayede de 35 galibiyete ulaştı, halen Thunder ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar Batı’da. Deplasman karneleri de gayet iyi durumda, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar evden uzakta olmalarına rağmen. Son olarak da liderliği paylaştıkları Thunder’a konuk olmuşlar ve 6 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi! Bu maçta eksik ya da sakat oyuncuları yok, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Bulls, Doğu’nun play-in takımlarından biri konumundayken Wolves ise Batı’nın zirvesinde yer alan ekiplerden birisi. Bu maçta da evden uzakta olmalarına rağmen pota altında Towns, Gobert, Reid üçlüsüyle net bir üstünlük kuracaklarını, Edwards liderliğinde de skor üretiminde sorun çekmeyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim düşük farkla da olsa Wolves galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …