Anasayfa / NBA / Chicago Bulls – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 07.02.2020

Chicago Bulls – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 07.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ve Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Chicago Bulls, Cuma gecesi saat 04:00’te New Orleans Pelicans’ı United Center‘da konuk edecek. İddaa deplasman ekibinin galibiyetine 1.35 oran açarken bets10 1.54 oran açmış.

Sakatlar ordusu Chicago Bulls son 3 maçını deplasmanda oynadı ve eli boş bir şekilde evine döndü. Indiana’ya uzatmada 9 farkla yenilen ekip Brooklyn’e 15, Toronto’ya ise 27 farkla kaybetti. Uzun forveti Markkanen’in yanında Wendell Carter, Kris Dunn gibi önemli skorerler devam eden sakatlıkları sebebiyle bu maçta da forma giyemeyecek. Satoransky, Hutchinson gibi önemli birkaç oyuncunun durumu ise maç saatinde belli olacak.

New Orleans Pelicans son iki maçında güçlü takımlarla karşılaştı. Houston deplasmanından boş dönen ekip akabinde iç sahada Milwaukee’e söz geçiremedi ve 108-120 mağlup oldu. Son çeyrekte Zion’un önemli mücadelesiyle birlikte bir direnç koydular fakat Giannis ve ekibi çok daha baskın geldi. Önemli bir sakatlıkları yok.

Chicago Bulls sıkıntılı sezonuna rağmen Doğu’nun 9. sırasında bulunuyor. Takdire şayan bir durumda olan ekip Play-Off potasına 3 maç uzaklıkta. New Orleans ise 11. sırada ve 6 maç uzaklıkta. Ama kadro olarak Chicago’dan çok daha iyi olduklarını söyleyebiliriz. Maçın sonunda kazananın Pelicans olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.54

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …