Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Sacramento Kings İddaa Tahmini 04.02.24

Chicago Bulls – Sacramento Kings İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Chicago Bulls Pazar günü saat 04:00’da Batı ekibi Sacramento Kings ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Bulls son 3 maçından ikisini kazanarak bir çıkışa geçtiğini gösterdi, ancak halen 23 galibiyetleri var ve kendilerine ancak 9. sırada yani play-in potasında yer bulabildiler, play-off resmi ile aralarında 4 galibiyetlik bir fark var… Ayrıca evlerindeki performanslarının da son dönemde pek iç açıcı olmadığını belirtlim, Warriors’a 9 sayı ve Raptors’a ise 11 sayı farkla yenilmişlerdi son 3 iç saha maçlarında. Bu maçta Williams ve LaVine’den faydalanamayacakları gibi White’ın durumu da belirsiz. 

Kings ise son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve Batı’nın formda ekiplerinden birisi. Bu sekans sayesinde 28 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sorada yer buldular, tabi hedefledikleri ilk 4 yarışından 4 galibiyet geride olduklarını da belirtelim. Evden uzaktaki performansları da benzer şekilde, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son olarak Doğu’nun dişli ekiplerinden Pacars’ı zorlanmadan 11 sayı farkla geçmişlerdi deplasmanda olmalarına rağmen. Vezenkov’un durumu belirsiz, başka eksikleri yok.

İki takım arasında bana göre bir siklet farkı var. Bulls evinde olduğu için favori olarak gösterilmiş ama aslında son dönemdeki iç saha performansları pek de iyi değil. Üstelik Kings, Fox, Sabonis, Huerter, Barnes gibi etkili silahlarıyla deplasmanda da tehlikeli bir takım. Burada da maç sonuna kadar direneceklerini, kaybetseler de 48 dakikanın sonunda en azından skora ortak olacaklarını, handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …