Anasayfa / Bourg / Cholet – Bourg İddaa Tahmini 09.02.19

Cholet – Bourg İddaa Tahmini 09.02.19

Fransa Jeep Elite Pro A 20.hafta mücadelesinde Cholet Cumartesi saat 22:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 0.5 olarak açıklamış.

Cholet koç Kunter’ın görev gelişiyle hızlıca toparlandı ve düşme potasından kurtulmayı başardı ancak halen sadece averajla uzaktalar. Bu nedenle özellikle evlerinde bir kaç maç daha kazanarak yerlerini sağlama almak istiyorlar. Son haftalarda evlerindeki maçlarda zor da olsa kazanıyorlar, son 4 iç saha maçından üçünü kazanırken iki galibiyet uzatma sonunda gelmişti, son iç saha maçlarında ise son şampiyon Le Mans’ı 6 sayı farkla geçerek nefes almışlardı.

Bourg ise 11 galibiyetle play-off yarışının içinde yer alıyor, şuanda averajla 7.sıradalar ancak bu yarıştaki galibiyet sayıları birbirine çok yakın dolayısıyla onların da pek hata yapma lüksü yok artık. Genel anlamda deplasman karneleri sıkıntılı, 8 maçtan 6 tanesini kaybettiler ki son 4 deplasman maçlarında da sadece 1 kere gülebilmişlerdi.

Cholet kendine gelmeye başladı ve Perrantes ile Hassell’in etkili oyunlarıyla bir çok takımın canını sıkarak kazandılar son haftalarda. Özellikle iç sahada artık hata yapmamaları gerekiyor. Bourg ise deplasmanlarda sorun yaşayan hatta genelde kaybolan bir takım. Daha agresif ve istekli olacağını düşündüğüm koç Kunter’in öğrencileri, bu maçtan zor da olsa bir galibiyet çıkaracaklardır.

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-0.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …