Anasayfa / Cholet / Cholet – Le Protel İddaa Tahmini 09.06.21

Cholet – Le Protel İddaa Tahmini 09.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 20. hafta erteleme maçında Cholet Çarşamba saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler. 

Cholet 30 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve düşme potasından sadece averajla uzak kalabilmiş durumdalar. Son haftalardaki performansları da hiç iç açıcı değil, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu maça 2 mağlubiyetlik kötü bir seriyle geliyorlar. Bu maçlarda sırasıyla güçlü Asvel’e deplasmanda 18 sayı farkla ve play-off ekiplerinden Nanterre’e ise içerde 5 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta eski Afyonlu Hrovat 20 sayı ile en skorer isim olurken, Horton da 18 sayı, 12 ribaund ile takımı ayakta tutmaya çalışan diğer isim olmuştu. 

Le Portel ise 31 maçtan 12 tanesini kazandı ve onlar da düşme potasından tam olarak uzaklaşabilmiş değiller, halen tehlikeli sularda yüzüyorlar. Dolayısıyla kalan 3 maçlarından en az 1 tanesini kazanarak rahatlamak istiyorlar. Ancak son 4 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve pek formda olmadıklarını gördük. Diğer taraftan bu maçların çoğu iç sahadaydı, deplasmandaki son 3 maçlarından ikisinde ise denk rakiplerden Gravelines ile Roanne’ı yendiklerini, dişli rakipleri Orleans’a ise 12 sayı farkla kaybettiklerini görmüştük. 

İki takımın da hedefi aynı, düşme potasından sezon sonunda uzak kalabilmek. Bu anlamda Cholet daha tehlikeli bir konumda ve bu maçı daha fazla isteyen taraf olacaktır kendi sahasında oynamanın da etkisiyle. Ancak Le Portel de deplasmanlarda Cholet gibi denk rakiplere karşı üstünlük kurabildiğini göstermiş bir takım ve kalan maçlardan en az birini kazanmaları gerekiyor ki Cholet onların dişine göre bir rakip. Mangin, Mcintosh, Abouo gibi silahlarla denk rakipleri karşısında direneceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak ise Cholet için baremden üst seçeneğine gidebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.43
Bets10 Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Samsunspor İddaa Tahmini 13.06.21

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3. maçında Semt77 Yalovaspor Pazar saat 16:00’da Samsunspor ile karşılaşacak. …