Anasayfa / Cholet / Cholet – Nanterre İddaa tahmini 20.11.21

Cholet – Nanterre İddaa tahmini 20.11.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 9. hafta mücadelesinde Cholet Cumartesi saat 22:30’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 167.5 olarak belirlemiş. 

Cholet 8 maçın ardından sadece 3 galibiyet toplayabildi ve şuana kadar beklentilerin biraz altında kaldılar, düşme potasından da play-off yarışından da sadece birer adım uzaktalar. Üretimde iyi durumda olan bir takım olduklarını biliyoruz, ortalama 80 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Buna karşın savunmada ise sıkıntılı bir takımlar, ortalama 87.5 sayı görüyorlar potalarında. Son 3 lig maçlarında da bu paralelde yüksek skorlar izlemiştik, sırasıyla, 186, 182 ve 161 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerindeki son maçta ise ligin dişli takımlarından Le Mans’ı 94-88 ile yenmişlerdi. 

Nanterre ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 8 maçlarından 4 tanesini kazanabildiler ve onlar da Cholet gibi savunmada sorun yaşayan ekiplerden biri konumundalar, ortalama 88 sayı görüyorlar potalarında. Son 2 maçlarında da bu paralelde bol skorlu, keyifli mücadeleler izlemiştik. Sırasıyla 176 ve 174 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk ettikleri Gravelines’ı 88-86 ile son nefeste yenebilmişlerdi. Play-off yarışından kopmamak için artık deplasmanda da maç kazanmaya başlamaları gerekiyor. 

İki takımın birbirine benzer çok özelliği var, en başta da yüksek tempoyu tercih etmeleri ve tabiki hücumdaki verimli performansları. Ayrıca aralarında sadece 1 galibiyetlik fark var zaten puan tablosunda. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, karşılıklı olarak savunmada birbirlerini fazla zorlamayacaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Artis, Meeks, Jok diğer tarafta Horton, Nick Johnson, Senglin varken üretimde sorun yaşamayacaklarını ve karşılıklı olarak 80 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.50
Rexbet Oranı: ÜST (167.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 17:00’da Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile …